close

Disco Polo (2015) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Musical, Polski
Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć", "Jesteś Bogiem") i Piotr Głowacki ("Dziewczyna z szafy") grają muzyków, którzy - napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie - zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig ("Sponsoring") występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów.
Ocen film:


Wczoraj, 12:57 |   Wyświetleń: 312   |   Dodane komentarze (0)  

Wkreceni 2 (2015) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Polski
Szyja poznaje seksowną Klementynę, która zabiera go do Warszawy i wprowadza w świat show-biznesu. Jego zazdrosna żona Jadźka chce za wszelką cenę odzyskać męża, chociażby siłą.
Ocen film:


20-05-2015, 13:23 |   Wyświetleń: 4930   |   Dodane komentarze (0)  

Pani z przedszkola (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Polski
"Pani z przedszkola" to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.
Ocen film:


20-05-2015, 13:18 |   Wyświetleń: 2574   |   Dodane komentarze (0)  

Fotograf (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Polski, Thriller, Sensacyjne

Na terenie współczesnej Moskwy grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach swoich ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują zwłoki i potencjalne dowody na miejscach zbrodni. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam w latach 70. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji (Adam Woronowicz). W składzie ekipy jest milicjantka Natasza - jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.

Ocen film:


20-05-2015, 13:15 |   Wyświetleń: 4770   |   Dodane komentarze (0)  

Obywatel (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia, Polski
W swojej najnowszej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu "Seksmisji". Jak ta kultowa komedia, "Obywatel" również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich "izmów".
Obywatel Jan Bratek. Gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.
Ocen film:


20-05-2015, 13:07 |   Wyświetleń: 1668   |   Dodane komentarze (0)  

Hiszpanka (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Polski, Historyczne
Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko - dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.
Ocen film:


29-04-2015, 08:35 |   Wyświetleń: 1205   |   Dodane komentarze (0)  

Jeziorak (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Polski

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Oddział zostaje ostrzelany i jeden z policjantów zostaje ranny. Bimbrownikowi udaje się uciec. W tym samym czasie, w dryfującej po jeziorze łódce, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Okoliczności jej śmierci są zagadkowe i obydwie sprawy trafiają do podkomisarz Izy Dereń (Jowita Budnik). Tymczasem na komisariacie trwa nerwowe oczekiwanie. Na służbie zaginęło dwóch funkcjonariuszy, którzy od kilku dni nie dają znaku życia. Jeden z nich jest życiowym partnerem Izy. Intryga kryminalna przeplata się z osobistym dramatem bohaterki i ujawnia jej determinację oraz siłę. Bohaterka filmu, policjantka w zaawansowanej ciąży, prowadzi wielowątkowe śledztwo. W rozwiązaniu spraw pomaga jej młodszy kolega, aspirant Marzec (Sebastian Fabijański). Tajemnice, które odkryje, na zawsze odmienią jej życie.

Ocen film:


22-04-2015, 11:44 |   Wyświetleń: 2867   |   Dodane komentarze (0)  

Nasza klątwa / Our Curse (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dokumentalne, Polski
Historia reżysera i jego żony, którzy mierzą się z poważną chorobą swojego dziecka.
Ocen film:


12-04-2015, 10:04 |   Wyświetleń: 777   |   Dodane komentarze (0)  

Romans z intruzem (1984) - Lektor / PL

Kategoria : Polski, Wojenne
Akcja filmu rozpoczyna się tuż przed rozpoczęciem II wojny światowej. Młody Niemiec przedostaje się do Polski z informacją, że wojna wybuchnie 25 sierpnia. Jednak pułkownik Klon nie chce mu uwierzyć. Tymczasem wybucha wojna ...
Ocen film:


8-04-2015, 19:23 |   Wyświetleń: 652   |   Dodane komentarze (0)  

Joanna (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dokumentalne, Polski
krótkometrażowy
Joanna smakuje każdą chwilę, pomimo że zdiagnozowano u niej poważną chorobę. Swojemu synkowi obiecała, że zrobi wszystko, aby być z nim jak najdłużej. Nie poddaje się. Dla Jasia prowadzi blog, w którym opisuje ich codzienność – prosto i trafnie. Sam blog staje się dla wielu czytelników inspiracją do uważnego i szczęśliwego życia. Film ukazuje fragmenty z życia Joanny, jej męża Piotra i synka Jasia. Rozgrywany w dyskretnych obserwacjach, nastrojowy, często zabawny. Prosty, zmysłowy, o przyglądaniu się życiu, i o miłości.
Ocen film:


1-04-2015, 13:31 |   Wyświetleń: 667   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.